Speciální nabídka: síťové produkty

NETGEAR 16 portový 10/100 Port Switch, FS116PEU, 8...

16 portový 10/100 Port Switch, FS116PEU, 8 portů PoE, externí zdroj
4 500,15 Kč
(5 445,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco High Density 8-Port EIA232 Async Cable

High Density 8-Port EIA232 Async Cable
2 256,20 Kč
(2 730,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco IP Phone power transformer for the 7900 phone...

IP Phone power transformer for the 7900 phone series
685,43 Kč
(829,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco Spare RPS2300 Cable for Devices other than...

Spare RPS2300 Cable for Devices other than E-Series Switches
2 228,10 Kč
(2 696,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones

Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones
417,36 Kč
(505,- Kč s DPH)
přidat do košíku

LANCOM Systems Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 /...

Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m
2 770,40 Kč
(3 352,- Kč s DPH)
přidat do košíku

LANCOM Systems Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 /...

Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km
4 763,79 Kč
(5 764,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Intel 10/ 100/ 1000Mbps PCI-Express Network Adapter...

10/ 100/ 1000Mbps PCI-Express Network Adapter 1 x RJ45, bulk
635,69 Kč
(769,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Intel 10/ 100/ 1000Mbps PCI-Express Gigabit CT...

10/ 100/ 1000Mbps PCI-Express Gigabit CT Desktop Adapter 1 x RJ45, (low i full profil)
772,88 Kč
(935,- Kč s DPH)
přidat do košíku
DATRON, a.s.
Vachkova 3008
470 01 Česká Lípa
Provozováno v systému eReseller