Speciální nabídka: síťové produkty

D-Link DGS-1016D/E, 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch

D-LINK DGS-1016D/E, 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch
1 700,98 Kč
(2 058,- Kč s DPH)
přidat do košíku

D-Link DMC-300SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC)...

D-LINK DMC-300SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
1 764,77 Kč
(2 135,- Kč s DPH)
přidat do košíku

D-Link DMC-515SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC)...

D-LINK DMC-515SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
3 114,36 Kč
(3 768,- Kč s DPH)
přidat do košíku

D-Link DMC-810SC/E, 1000BaseT to 1000BaseLX (SC)...

D-LINK DMC-810SC/E, 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
7 267,25 Kč
(8 793,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco 5GHz 3.5dBi Dipole Antenna w/RP-TNC connector

5GHz 3.5dBi Dipole Antenna w/RP-TNC connector
289,26 Kč
(350,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Intel 10/ 100/ 1000Mbps PCI PRO/1000 GT Desktop...

10/ 100/ 1000Mbps PCI PRO/1000 GT Desktop Adapter 1 x RJ45 - OEM
646,43 Kč
(782,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Axis Communications AXIS T91A64 Corner Bracket Corner Bracket for...

AXIS T91A64 Corner Bracket Corner Bracket for AXIS Q6032-E PTZ
1 598,35 Kč
(1 934,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Allied Telesis Adapter PCI-Express 100FX/SC

Adapter PCI-Express 100FX/SC
3 789,41 Kč
(4 585,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco 8 Line IP Phone With PoE and PC Port

8 Line IP Phone With PoE and PC Port
1 609,20 Kč
(1 947,- Kč s DPH)
přidat do košíku
DATRON, a.s.
Vachkova 3008
470 01 Česká Lípa
Provozováno v systému eReseller